Skontaktuj się z naszym doradcą 61 8107 513

o firmie

 

EWPA-AGRI

Firma EWPA AGRI  Sp. z o.o. Sp.k. powołana przez spółkę EWPA Maszyny Budowlane Sp. Z o.o. mieści się w Komornikach. Obecnie  siedziba to ponad 10 000 m², wraz z halami serwisowymi i magazynowymi, biurami, placem ekspozycyjnym i parkingami. Ulokowani jesteśmy w uprzemysłowionej części aglomeracji poznańskiej w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 2 i trasy nr 5.

Firma EWPA AGRI Sp. z o.o. Sp. k. dedykowana jest do obsługi sektora rolniczego. Spółka sprzedaje i serwisuje takie maszyny jak; ciagniki, ładowarki czołowe oraz przyczepy rolnicze. Od początku naszej działalności zwiazani jestesmi z takimi markami jak TEREX, GEHL, URSUS, PRONAR które pozwalają zaspokoić potrzeby polskich rolników.

Dysponujemy także bardzo dobrym zapleczem technicznym umożliwiającym fachowy serwis maszyn różnego rodzaju. Nasi mechanicy zapewniają pomoc i szybką obsługę. Auta serwisowe obsługują,  również maszyny rolnicze pracujące w terenie. Magazyn  posiada  szeroki asortyment części zamiennych oraz akcesoriów. Poprzez podnoszenie jakości i coraz większy zakres usług  staramy się, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

Zachęcamy do zaposnania się z oferta naszych produktów takich marek jak TEREX,GEHL, URSUS, PRONAR

EWPA-AGRI 2


ul. Poznańska 152,
62-052 Komorniki k. Poznania

Odwiedź także:


realizacja: Studio Fabryka